Dlaczego nasza szkoła wygrała konkurs na stronę internetową ?

III miejse i tytuł " Brązowa Szkolnastrona Roku 2011 "

W dobie rozwoju internetu , dumą każdej szkoły jest jej strona internetowa . Uczniowie mogą zaglądać

na nią szukając różnych informacji z życia szkoły , aktualności czy konkursów. Osobiście lubię zaglądać

na stronę naszej szkoły. Jest tam interesujące i czytelne menu , w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Byłam niezmiernie szczęśliwa , gdy w zakładce" Rytmy prozy"znalazłam swój cytat na temat poezji . Biblioteka szkolna to zakładka dla moli książkowych. Znajduje sie tam dużo nowości , książek których od niedawna można szukać w naszej bibliotece. Ponadto , jeśli nie wiesz , na jaką książkę się zdecydować , umieszczone tam są recenzje książek pisane przez zadowolonych czytelników.Na każdej zakładce teksty ożywiają interesujące gify i animacje . Całość prowadzona jest przez administratora bardzo starnnie , estetycznie ,  przejrzyście w ciepłej kolorystyce , co niezwykle umila nam czas spędzony podczas jej przeglądania.

Monika Seweryn kl. III a

Nasza szkoła niespełna rok temu utworzyła własną stronę internetową , która szybko zyskała uznanie w oczach jury podczas konkursu "Szkolnastrona Roku 2010 " .Uważam , że świetnie jest stworzone menu , które zapewnia każdemu swobodny i łatwy przegląd tego , co można na stronie znależć.Cała strona jest naprawdę doskonale stworzona i godna uwagi .

Radosław Smogóra kl. III a

(....) wszystkie zakładki są rozbudowane i zawierają mnóstwo informacji. Można znaleźć także kawiarenkę językową , która jest znakomitym pomysłem. Znajdziemy tam wiele zadań z języka angielskiego i niemieckiego . Na stronie umieszczone są także ciekawe prezentacje multimedialne uczniów.

Cała strona wykonana i prowadzona jest estetycznie .

Arleta Krzosa kl. III a

Strona internetowa naszej szkoły powstała całkiem niedawno .Głównym moderatorem

jest pani Marzena Machnik . Jednak wszyscy uczniowie i nauczyciele pracują , aby na tej stronie

pokazać się z jak najlepszej strony. Jest ciekawie zaprojektowana i potrafi przyciągnąć internautów

dzięki interesującym faktom , barwnym zdjęciom i wspaniałej oprawie graficznej , która dodaje

nie tylko uroku , ale i odrobinę humoru , tak aby strona nie była zbyt poważna .

Monika Nowak kl. III a