Rozmowa na odległość

Interesująca forma komunikacji

Dnia 16 listopada 2011r. grupa uczniów z naszej szkoły rozmawiała przez Skypea z Hassanem Hamzehem , który pochodzi z Iranu.

Rozmowa była bardzo interesująca , ponieważ Hassan opowiadał nam o swoim kraju , który jest atrakcyjnym miejscem dla turystów oraz bogatej kulturze z jaką możemy się tam spotkać .Gdyby ktoś planował wycieczkę to może zwiedzić kilka najstarszych miast świata z pozostałościami dawnych cywilizacji . Nasz rozmówca  stwierdził , że  podróżowanie po Iranie i obcowanie z jego mieszkańcami jest prawdziwą przyjemnością. Dużą niespodzianką były piękne fotografie , które mówią o śladach Polaków w Iranie . Mówimy tu o polskich uchodźcach  , którzy zmuszeni byli uciekać przed represjami II wojny światowej.