Zajęcia integracyjne

" Ja i moja klasa "

W pierwszym dniu nauki w gimnazjum odbyły się  zajęcia integracyjne, w których uczestniczyły wszystkie klasy pierwsze wraz z wychowawcami.

Zorganizowała je i poprowadziła pani pedagog – Karina Nowak. Zajęcia takie wpisały się już w tradycję naszego gimnazjum, które w trosce o dobrą atmosferę i poczucie bezpieczeństwa, od pierwszych dni września szczególną troską otacza tych, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole.

Zajęcia miały formę zajęć  aktywizujących pod hasłem „Ja i moja klasa”. W trakcie zajęć uczniowie mieli okazję lepiej poznać swoje zainteresowania i możliwości, cenione wartości i cechy, poczuć się pewniej w swojej klasie.

Wszystkim pierwszakom życzę, by ich pozytywne myślenie, pełne optymizmu i otwartości nastawienie do nowego środowiska, przyniosło im sukcesy w nowej szkole – nie tylko naukowe, ale i społeczne, wielu przyjaciół i zgranych klas!

Pedagog - Karina Nowak