Pierwszy dzień wiosny

Na sportowo

W dniu 21 marca 2014 sekcja sportowa Samorządu Uczniowskiego zorganizowała sportowe potyczki gimnazjalistów.
Dziewczęta rywalizowały ze sobą w piłce siatkowej. Zgłoszone drużyny w wyniku losowania rozegrały ze sobą cztery spotkania. W meczu o trzecie miejsce zwyciężyła drużyna pod kierunkiem Patrycji Kręgiel, pokonując drużynę Klaudii Jędrychowskiej 2:1. Natomiast w finale zmierzyły się ze sobą drużyny: Kingi Kunickiej i Magdaleny Walocha. Po zaciętym pojedynku lepsze okazały się zawodniczki pod wodzą Kingi Kunickiej, które wygrały 2:1.
Zwycięski zespół dziewcząt wystąpił w składzie: kapitan – Kinga Kunicka, Ewa Dąbrowska, Katarzyna Miśtal, Patrycja Sap, Izabela Kubat, Patrycja Brzezińska.

Gratulujemy dziewczętom wyniku i serdecznie dziękujemy p. Urszuli Walocha za opiekę  i sprawny przebieg turnieju.

Drużyny chłopców rywalizowały natomiast ze sobą w piłce nożnej. Do turnieju zgłosiło się pięć zespołów. W wyniku gier eliminacyjnych do finału awansowały drużyny: Erwina Galińskiego, Kamila Burka oraz po dogrywce drużyna Eligiusza Szoty.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
I miejsce: drużyna Erwina Galińskiego – wygrane mecze finałowe -  2:0, 7:0
II miejsce: drużyna Kamila Burka – 0:2, 6:3
III miejsce Dryżyna Eligiusza Szoty – 0:7, 3:6
IV miejsce – drużyna Damiana Ligorowskiego – 1:0
V miejsce – drużyna Bartłomieja Tutaja – 0:1

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: kapitan – Erwin Galiński, Tomasz Łukasik, Mateusz Wójcik, Kamil Capiga, Bartosz Kowalik, Sobczyk Rafał, Sobczyk Karol. Królem strzelców został Kamil Burek z ośmioma zdobytymi bramkami.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.
                                      Pierwszy Dzień Wiosny w naszym Gimnazjum zakończył się dobrą zabawą i wielu z nas zapomniało o wagarach , z czego cieszymy się najbardziej.