Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

„Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi."
                                                                                                                                                                                                Jan Paweł II

3 grudnia 2015 r. uczniowie klasy Ib wraz z opiekunem  Szkolnego Klubu Wolontariusza  p. Katarzyną Stępień przygotowali apel z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Zwrócili oni szczególną uwagę na to, jak ważna w dzisiejszym świecie jest pomoc drugiemu człowiekowi, a także propagowali akcje prowadzone na terenie szkoły przez Szkolny Klub Wolontariusza. W obecnym roku szkolnym w szeregi działaczy Szkolnego Klubu Wolontariusza wstąpili uczniowie klas I. Dyrektor szkoły p.Anna Marszałek uhonorowała ich pamiątkową plakietką. Uczennice klasy IIa: Katarzyna Grela i Wiktoria Kubiak otrzymały dyplomy za zbiórkę makulatury w ramach akcji "Przywróćmy Dzieciom Uśmiech".

Pamiętajcie! Dobro zawsze powraca...