Ważne wydarzenie

29 września 2016r. uczniowie naszego gimnazjum podczas tajnego głosowania wybrali samorząd uczniowski oraz jego opiekuna. W komisji zasiadły trzy uczennice klas drugich i trzecich. Na koniec zajęć szkolnych poznaliśmy wyniki. Przewodniczącą została uczennica klasy IIIc- Klaudia Gębka , zastępcą klasy IIIb-Kamil Bratek , skarbnikiem uczennica klasy IIIb-Sandra Małogowska a sekretarzem Kinga Kwiecień z klasy IIIc.

Opiekunem samorządu uczniowskiego została wybrana pani Urszula Walocha.Wyżej wymieniony samorząd utworzył cztery sekcje. W skład sekcji organizacyjnej wchodzą: Wiktoria Błaszczyk,Martyna Wojsław,Karol Wawrzyła,Krystian Łęcki oraz Sara Kowalska. Za sekcję redakcyjną odpowiadają : Julia Kowalska,Katarzyna Dłużniak,Jakub Bilnicki oraz Klaudia Górska. W skład sekcji naukowej wchodzą następujący uczniowie: Jakub Bilnicki,Katarzyna Dłużniak i Wiktoria Błaszczyk.Ostatnią sekcją jest sekcja sportowa do której należą: Jakub Smogóra , Aleksandra Kowalik,Nikola Warot , Krystian Łęcki oraz Andżelika Wojsław. Życzymy sobie i samorządowi owocnych prac i wielu ciekawych pomysłów na życie szkolne.

Przygotowała: Kinga Kwiecień kl. IIIc