Lekcja otwarta

W klasie II b

" Człowiek staje się w pełni człowiekiem,jeśli wznosi się do życia na poziomie wartości najwyższych. I tylko wtedy staje się człowiekiem szczęśliwym , bo dla człowieka tak naprawdę ważne jest" być"a nie "mieć". A dopiero życie według wartości najwyższych daje człowiekowi owo" być ,czyli bycie naprawdę człowiekiem".

Dnia 17.10.2016r. p. Katarzyna Stępień przeprowadziła lekcję otwartą w ramach godziny wychowawczej .

Na lekcji gościły dyrektor gimnazjum p. Anna Marszałek i przewodnicząca Rady Rodziców p. Anna Widawska .

W pierwszej części zajęć uczniowie zaprezentowali efekty swojej pracy. Następnie odpowiedzieli na pytanie : Czy znasz hierarchię wartości ?

Uczniowie klasy II b w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych przeczytali zbiór opowiadań

W. Osiejewej pt. " Czarodziejskie słowo".

Prezentowali również na forum klasy wiersze o książce i bibliotece, które napisali na konkurs poetycki ,organizowany przez bibliotekę szkolną.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej pt. Czy znasz hierarchię wartości? tutaj