Rok szkolny 2016/2017

"Najlepszą drogą do odnalezienia samego siebie jest zagubienie się w służeniu innym"
                                                                                                                   Ghandi

Nasze działania:

• Akcje charytatywne wspierające instytucje, fundacje, stowarzyszenia i osoby prywatne (Nakrętki zbieramy …uzdolnione dzieci i młodzież wspieramy, Misiek Zdzisiek Zbiera Nakrętki, Góra Grosza, Maraton Pisania Listów „Amnesty International”, zbiórka aluminiowych puszek po napojach, zbiórka makulatury).
  • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (zbiórka  pieniędzy).
  • Współpraca z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Kielcach.
  • Współpraca z Fundacją Kreatywnej Przestrzeni i Rozwoju CampoSfera  w Klimontowie.
  • Współpraca z Domem Opieki Społecznej w Drużykowie.
  • Współpraca z Zespołem Placówek Oświatowych w Słupi (czytanie dzieciom, organizowanie zabaw).
  • Organizacja pomocy koleżeńskiej.
  • Prowadzenie sklepiku szkolnego.
  • Propagowanie Wolontariatu (apel) Międzynarodowy Dzień Wolontariusza (5 grudnia).