Uroczyste pożegnanie klas trzecich

" Tak niedawno żeśmy się spotkali ....″

24 czerwca 2010 r. odbyła się uroczystość pożegnania klas trzecich gimnazjum .Była to szczególna uroczystość , pełna wspomnień , refleksji i wzruszeń .Program artystyczny zaprezentowała klasa I b , która w humorystyczny sposób , nawiązujący do mini koncertu życzeń , dedykowała  fragmenty piosenek i wesołe  teksty trzecioklasistom. Pani Katarzyna Stępień przygotowała prezentację multimedialną o trzecioklasistach  , w której przedstawiła ważne momenty z trzech lat nauki w gimnazjum.Nie zabrakło pięknych słów , które do nauczycieli i uczniów skierowała  klasa III c . Słowa przeplatały się z muzyką , kwiatami i podziękowaniami . Podczas tej uroczystości uczniowie, za swoje osiągnięcia  zostali nagrodzeni książkami , dyplomami i pucharami . Opiekun Samorządu Uczniowskiego pani Urszula Walocha , podsumowała projekt „ Gospodarz Szkoły 2010″ ,  a najaktywniejszym klasom wręczyła  pamiątkowe statuetki .

Zapraszam do galerii z dzisiejszej uroczystości .