SEMPER IN ALTUM

Jesteś tu: » STRONA STARTOWA » SEMPER IN ALTUM

SEMPER IN ALTUM

ROK SZKOLNY 2017 /2018

" Sukces zaczyna się od marzeń

Jeśli potrafisz go określić to znaczy,

że potrafisz go również osiągnąć "

.Dyplom dla uczennicy klasy III a Klaudii Górskiej za zajęcie I miejsca wszkolnym  konkursie geograficznym

" Oblicze Ziemi".

Dyplom dla uczennicy klasy II a Pauliny Ciosek za zajęcie II miejsca w szkolnym konkursie geograficznym

" Oblicze Ziemi".

Dyplom dla ucznia klasy IIIa Emanuela Jarząbka za zajęcie III miejsca w szkolnym konkursie geograficznym

" Oblicze Ziemi".

Dyplom dla ucznia klasy IIIb Konrada Konarskiego za zajęcie I miejsca w szkolnym konkursie z języka niemieckiego.

Dyplom dla uczennicy klasy IIIa Klaudii Górskiej za zajęcie II miejsca w szkolnym konkursie z języka niemieckiego.

Dyplom dla uczennicy klasy VIIa Martyny Bratek za zajęcie III miejsca w szkolnym konkursie z języka niemieckiego.

Dyplom dla Aleksandry Stefańczyk za udział w Świętokrzyskim Konkursie Recytatorskim Literatury Regionalnej.

Podziękowanie od Prezydenta Rzeczyposolitej Polskiej za udział w Narodowym Czytaniu " Wesela" Stanisława Wyspiańskiego.Przekazanie także okolicznościowego egzemplarza tego wyjątkowego dzieła. Niech stanowi pamiątkę współnej lektury oraz świadectwo żywotności arcydramatu Stanisława Wyspiańskiego.

Podziękowanie dla Katarzyny Stępień za organizację i tym samym wsparcie Stowarzyszenia Amnesty International w walce o poszanowanie praw człowieka.

Podziękowanie dla Marzeny Machnik za organizację i tym samym wsparcie Stowarzyszenia Amnesty International w walce o poszanowanie praw człowieka.

Zaświadczenie o organizacji Maratonu Pisania Listów - Pani Marzena Machnik. Dziękujemy za organizację wydarzenia  i tym samym wsparcie Stowarzyszenia Amnesty International w walce o poszanowanie praw człowieka.

Zaświadczenie o organizacji Maratonu Pisania Listów - Zespół Placówek Oświatowych w Słupi Jędrzejowskiej. Dziękujemy za organizację wydarzenia i tym samym wsparcie Stowarzyszenia Amnesty International w walce o poszanowanie praw człowieka.

Dyplom dla Uczennic i Uczniów Gimnazjum im. Tomana Czerneckiego za udział w grze szkolnej " Spacerkiem po szkole" zorganizowanej podczas Dnia Otwartego w Zespole Szkół w Szczekocinach.

Wyróżnienie , Podziękowanie dla Martyny Wojsław za udział w VI Międzygimnazjalnym Konkursie Piosenki Poetyckiej" Poezja tkana muzyką".

Podziękowanie dla Pana Leszka Wawrzyły za przygotowanie uczniów do udziału w VI Międzygimnazjalnym Konkursie Piosenki Poetyckiej " Poezja tkana muzyką".