• Odwiedziło nas: 810718 osób
  • Do końca roku: 222 dni
  • Do wakacji: 30 dni

28-350 Słupia Jędrzejowska,
 Słupia 281,
 Tel: (41) 381-64-13

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Jesteś tu: » STRONA STARTOWA » ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

 

Oferta zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2017/2018

 


 

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa i rodzaj zajęć

Dzień , godziny zajęć

 

1.

 Katarzyna Stępień

 Koło geograficzne-zajęcia rozwijające

 

Zajęcia wspomagające

 wtorek 7.15-8.00

 

 

poniedziałek 10.00-10.30

środa  10.55-11.25

2.

 Lidia Bodzioch

Koło biologiczne - zajęcia rozwijające


Koło przyrodnicze-zajęcia rozwijające

 poniedziałek 7.15-8.00

 

 

 

środa 13.40-14.25


3.

 Alina Konarska

Zajęcia wyrównawcze

 

Zajęcia plastyczne

 czwartek 7.15-8.00

 

środa 13.40-14.25

4.

 Karina Nowak

 Zajęcia z pedagogiem

czwartek 7.15-8.00

piątek 7.15-8.00

5.

 Marzena Machnik

Koło Przyjaciół Biblioteki

 

 wtorek 7.25-8.10

 wtorek 13.40-14.25


6.

 Renata Konarska

 Zajęcia wyrównawcze

z języka polskiego


 

 czwartek 12.50-13.35

 

 

 

7.

 Anna Łukasik

 Zajęcia wyrównawcze

z języka polskiego

 

Zajęcia rozwijające

z języka polskiego

 wtorek 7.20-8.05


 

 piątek 7.00-7.45

 

 

8.

 Danuta Stachura -Kozik

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki

 środa 7.20-8.05

czwartek 7.20-8.05

9.

 Leszek Wawrzyła

Zajęcia muzyczne-rozwijające

 poniedziałek 8.10-8.55

10.

 Kamil Hukowski

 Zajęcia wyrównawcze

z języka angielskiego


Zajęcia rozwijające

z języka angielskiego

 

piątek 13.40-14.25




środa 14.30-15.15

 

11.

Anna Marszałek

Zajęcia wyrównawcze- fizyka

środa 7.15-8.00

12.

 Urszula Walocha

 SKS

 


środa 7.15-8.00

piątek 7.15-800

 

13.

 Teresa Madera

 Zajęcia rozwijające

 środa 7.20-8.05


14.

 Marek Fulas

SKS

 


 czwartek 14.30-15.15

piątek 7.15-8.00

15.

 Anita Opałka

Koło informatyczno-fotograficzne

 wtorek 13.40-14.25

16.

 Grażyna Tasak

 Koło informatyczne-zajęcia rozwijające

 środa 7.15-8.00

czwartek 13.40-14.25

17.

Marcin Jarczyk

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia rozwijające

wtorek 7.20-8.05

środa 7.20-8.05

18.

Paweł Puto

Koło historyczne

 

 środa 7.15-8.00

czwartek 7.15-8.00

19.

Irena Zawadzka-Bilnicka

Koło przyrodnicze-zajęcia rozwijające

Koło PCK-zajęcia rozwijające

( 1 raz w miesiącu)

Koło chemiczne-zajęcia rozwijające

czwartek 7.00-7.45




piątek 7.20-8.05

 

 

 

Zapraszamy na zajęcia !!!

Było bardzo fajnie

Ognisko klasowe
czytaj więcej

Galerie

My nic nie mówimy , tylko obserwujemy .....

Koło turystyczno-krajoznawcze obchodzi Święto pieczonego ziemniaka