Rewia na lodzie

Jesteś tu: » STRONA STARTOWA » Rewia na lodzie

Rewia na lodzie

"Królowa Śniegu"

27 kwietnia 2018r. uczniowie klas 4-7 oraz klas gimnazjalnych udali się na wycieczkę do Oświęcimia, aby obejrzeć przedstawienie, znanej z występów na całym świecie MOSKIEWSKIEJ REWII NA LODZIE, która zaprezentowała widowisko dla dzieci, oparte na motywach baśni autorstwa H. Ch. Andersena pt. „Królowa Śniegu”. Przedstawienie wyreżyserowała mistrzyni jazdy figurowej Olga Kondraszowa.

Publiczność przeniosła się w baśniowy świat zimowej krainy za sprawą wspaniałych kostiumów, dekoracji, świateł oraz efektów pirotechnicznych. Zachwycała choreografia, pełna indywidualnych popisów, zawierająca bardzo trudne elementy jazdy figurowej.

Wielu uczniów po raz pierwszy miało okazję obejrzeć ten rodzaj widowiska. Bez wątpienia wycieczka dostarczyła wielu emocji i z pewnością pozostawiła po sobie wiele niezapomnianych wrażeń.