Wycieczka do Muzeum Geologicznego

w Krakowie

Dnia 22 marca 2014 r. w ramach projektu " Szkoła wspiera , uczeń wybiera" uczniowie gimnazjum w Słupi wzięli udział w wycieczce do Muzeum Geologicznego w Krakowie.Przewodnik w interesujący sposób opowiedział nam o dziejach Ziemi. Była to swoista powtórka do egzaminu gimnazjalnego.

W ramach wyjazdu wzięliśmy także udziałw Targach Edukacyjnych.

Dzięki udziałowi szkoły w projekcie " Szkoła wspiera,uczeń wybiera" , mogliśmy dużo zwiedzić i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.

W sobotę  22.03.2014r. odbyła się wycieczka do Muzeum Geologicznego w Krakowie . Uczniowie wzięli także udział w Targach Edukacyjnych.

Wrażenia uczestników wycieczki

Podczas wycieczki dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy. Wzięliśmy także udział w Targach Edukacyjnych , gdzie dowiedzieliśmy się jakie szkoły możemy wybrać w przyszłości. Wycieczka bardzo mi się podobała.

Gabriela Żołowicz

Podczas wycieczki do Krakowa zwiedziliśmy dużo ciekawych miejsc , w tym Muzeum Geologiczne .Odwiedziliśmy też Targi Edukacyjne .Atmosfera na wycieczce była bardzo miła. Uważam, że powinno być więcej takich wyjazdów.

Marcel Kozieł

Wycieczka w której uczestniczyłem była bardzo udana. Najbardziej zainteresowała mnie wizyta w Muzeum Geologicznym.Następnie pojechaliśmy na Targi Edukacyjne, gdzie lepiej  poznałem wiele zawodów.Moim zdaniem wycieczka była jak najbardziej udana . Bardzo miło spędziłem czas.

Arkadiusz Kapusta