Rok szkolny 2011/2012

Karol Nowak zajął IV miejsce w XXIII Międzynarodowym Turnieju " o Złotą Ciupagę "

Dyplom dla Karola Nowaka za zajęcie VI miejsca w Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików

Karol Nowak zajął X miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Starszych na rok 2011

Karol Nowak zajął II miejsce w Jesiennym Młodzieżowym Turnieju Lajkonika

Gimnazjum w Słupi Jędrzejowskiej zajęło II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej " Zagraj z Nami Nie z Nałogami".

Dyplom dla Karola Nowaka za zajęcie III miejsca w Turnieju Łuczniczym o Puchar Harendy Juniorów Młodszych - łuki klasyczne.

Magdalena Walocha zajęła I miejsce w kategorii dziewczyn rocznik 1998/1997 w zawodach pływackich o Puchar Dyrektora OSiR w Sędziszowie.

Podziękowanie dla Damiana Musiała reprezentującego Gimnzajum w Słupi Jędrzejowskiej za udział w XIX Regionalnym Konkursie Wiedzy o Józefie Wybickim.

Gimnazjum w Słupi zajęło III miejsce w IX Rambicie Matematyczno-Sportowym " GIMMAT" 2012

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi Jędrzejowskiej za zajęcie I miejsca w IX Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej chłopców Szkół Gimnazjalnych pod patronatem Burmistrza Miasta Jędrzejowa.

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi Jędrzejowskiej za zajęcie I miejsca w IX Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych pod patronatem Burmistrza Miasta Jędrzejowa .

Sylwia Kunicka została " Najlepszą Zawodniczką " w IX Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych .

Radosław Kotarski został " Najlepszym Zawodnikiem " w IX Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej chłopców Szkół Gimnazjalnych .

Serdeczne podziękowanie i wyrazy uznania  dla gimnazjum w Słupi  za ogromny wkład podczas ogólnopolskiej akcji " Góra Grosza" .

Nagroda  Dyrektora Zespołu Szkół w Szczekocinach dla Ewy Dąbrowskiej za wiersz " Moja wioska" w XII Turnieju Jednego Wiersza " O Laur Wespazjana Kochowskiego" .

Nagroda dla Katarzyny Mistal za wiersz Życie w XII Turnieju Jednego Wiersza " O Laur Wespazajna Kochowskiego"

Z okazji XII Turnieju Jednego Wiersza " O Laur Wespazjana Kochowskiego " Towarzystwo Kulturalne im. T. Kosciuszki w Szczekocinach w 20-lecie działalności przyznaje nagrodę dla Ewy Dąbrowskiej za wiersz " Moja wioska".

Marta Sobczyk zajeła I miejsce wII etapie  konkursu recytatorskiego " Ks. Twardowski i jego spojrzenie na świat" .

Justyna Wcisło zajęła II miejsce w II etapie konkursu recytatorskiego " Ks.Twardowski i jego spojrzenie na świat"

Drużyna Dziewcząt zajęła I miejsce w III Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Szczekocinach.

Aneta Marzec zajęła II miejsce w konkursie na pracę literacką " Trud i siła współczesnej rodziny" zorganizowanym w ramach X Świętokrzyskich Dni Profilaktyki.

Gimnazjum w Słupi Jędrzejowskiej zajęło I miejsce w konkursie piosenki turystycznej z okazji XX - lecia Towarzystwa Kulturalnego im. Tadeusza Kosciuszki w Szczekocinach.

Nagroda dla Gimnazjum w Słupi za zajęcie I miejsca w konkursie historycznym " Czy znasz Szlak Kosynierów"

Gimnazjum w Słupi otrzymało dyplom za udział w XI Rajdzie Szczekociny-Wywła-Moskorzew z okazji Jubileuszu XX-lecia Towarzystwa Kulturalnego im. Tadeusza Kościuszki w Szczekocinach.

Justyna Wcisło otrzymała dyplom i wyróżnienie za udział w finale IV Konkursu Recytatorskiego Poezji Ks. Jana Twardowskiego.

Drużyna Dziewcząt zajęła III miejsce w VI Turnieju Kościuszkowskim Piłki Siatkowej.

Drużyna Chłopców zajęła III miejsce w VI Turnieju Kościuszkowskim Piłki Siatkowej.