Rok szkolny 2012/2013

Wyróżnienie dla Pani Marzeny Machnikadministratora strony www

Gimnazjum Publicznego im. R. Czerneckiego w Słupi Jędrzejowskiej za serwis www.gimslupia.szkolnastrona.pl zdobywcy II miejsca w kategorii Nagroda Internautów w IV edycji ogólnopolskiego konkursu Szkolnastrona Roku zorganizowanego przez szkolnastrona.pl

Wyróżnienie dla Pani Katarzyny Stępieńadministratora strony www Gimnazjum Publicznego

im. R. Czerneckiego w Słupi Jędrzejowskiej za serwis www.gimslupia.szkolnastrona.pl zdobywcy II miejsca w kategorii Nagroda Internautów w IV edycji ogólnoplskiego konkursu Szkolnastrona Roku zorganizowanego przez szkolnastrona.pl

Wyróżnienie dla Pani Marzeny Machnik administratora strony www Gimnazjum Publicznego im. R.Czerneckiego w Słupi Jędrzejowskiej za serwis www.gimslupia.szkolnastrona.pl w IV edycji ogólnopolskiego konkursu w kategorii Administrator Roku 2012 zorganizowanego przez szkolnastrona.pl

Gimnazjum Publiczne im. Romana Czerneckiego w Słupi otrzymało podziękowanie z Amnesty International za udział w Maratonie Pisania Listów .

Udzial szkoły w programie POKL " Szkoła wspiera-uczeń wybiera".

Udział szkoły w programie Comenius

Uczennica klasy IIIb Marta Sobczyk zakwalifikowała się do III etapu Konkursu Biologicznego.

Uczennica klasy III c Anna Ciosek zakwalifikowała się do III etapu Konkursu Geograficznego.

Uczennica klasy III Marta Sobczyk uzyskała tytuł finalisty X Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego.

Uczennica Ciosek Anna uzyskała tytuł finalisty X Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego.

Uczeń klasy Ia Grzegorz Grela zajął I miejsce w eliminacjach gminnychw grupie szkoły gimnazjalne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej" Młodzież Zapobiega Pożarom".

Uczeń klasy II a Mateusz Partyka zajął II miejsce w eliminacjach gminnych w grupie szkoły gimnazjalne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom".

Uczennica klasy III b Agnieszka Baran zajęła III miejsce grupie szkoły gimnazjalne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom".

Uczennica klasy III b Karolina Nowak otrzymała dyplom za udział w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom".

Drużyna z gimnazjum w Słupi otrzymała dyplom za zajęcie V miejsca w X Rambicie Matematyczno-Sportowym

" GIMMAT" 2013

Drużyna z gimnazjum w Słupi otrzymała dyplom za udział w " Świętokrzyskiej Akademii Sportu".

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za zajęcie III miejsca w X Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Gimnazjów pod patronatem Burmistrza Miasta Jędrzejowa w kategorii dziewcząt.

Dyplom dla Magdaleny Walocha za zajęcie II miejsca konkurencja - 25 m kraul dziewczęta w kategorii wiekowej 1999-1998 .Młodzieżowe Mistrzostwa Sędziszowa w pływaniu organizowanych przez OSiR w Sędziszowie.

Dyplom dla Magdaleny Walocha za zajęcie II miejsca konkurencja - 25 m grzbietowy dziewczęta w kategorii wiekowej 1999-1998. Młodzieżowe Mistrzostwa Sędziszowa w pływaniu organizowanych przez OSiR w Sędziszowie.

Statuetka za zajęcie II miejsca w I Międzygimnazjalnym  Konkursie Poezji  Poetyckiej " Poezja tkana muzyką".

Podziękowanie dla Natalii Kunickiej za udział w I Międzygimnazjalnym Konkursie Piosenki " Poezja tkana muzyką".

Podziękowanie dla Natalii Konarskiej za udział w I Miedzygimnazjalnym Konkursie Piosenki " Poezja tkana muzyką".

Podziękowanie dla Marceliny Herej za udział w I Międzygimnazjalnym Konkursie Piosenki " Poezja tkana muzyką".

Dyplom dla gimnzjum zw Słupi za zajęcie I miejsca w " Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej" Chłopców Szkół Gimnazjalnych".

Dyplom dla gimnazjum w Słupi za zajęcie II miejsca w VIII Turnieju Gimnazjalnym w piłce noznej halowej o puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Szczekocinach.

Dyplom dla gimnazjum w Słupi za zajęcie III miejsca w IV Turnieju Gimnazjalnym w piłce siatkowej dziewcząt o puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Szczekocinach.

Gracjan Grabek zajął II miejsce w eliminacjach rejonowych V Konkursu Recytatorskiego poezji ks. Jana Twardowskiego

Dyplom dla gimnazjum w Słupi za udział w XII Rajdzie Szlakiem Kosynierów okolic Szczekocin.

Dyplom dla Damiana Musiała za zajęcie II miejsca w konkursie międzygimnazjalnym " Insurekcja Kościuszkowska".Historia Szczekocin".

Dyplom dla Drużyny Słupi Jędrzejowskiej za zajęcie IV miejsca w VII Międzypowiatowym Turnieju Kościuszkowskim Piłki Siatkowej w Kategorii Dziewcząt

Dyplom dla Kamili Błaszczyk Najlepszej Zagrywającej w VII Międzypowiatowym Turnieju Kościuszkowskim Piłki Siatkowej w kategorii Dziewcząt.

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi Jędrzejowskiej za wprowadzenie najlepszej atmosfery na VII Turnieju Kościuszkowskim.

Katarzyna Prusek z klasy 2 otrzymała tytuł Laureata za zajęcie 10. miejsca z ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka polskiego OLIMPUS Sesja wiosenna.

Katarzyna Miśtal  z klasy 2 otrzymała tytuł Laureata za zajęcie 15.miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka polskiego OLIMPUS Sesja wiosenna.

Ewelina Szewczyk z klasy 2 otrzymała tytuł Laureata za zajęcie 10. miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka polskiego OLIMPUS Sesja wiosenna .

Ewa Dąbrowska z klasy 2 otrzymała tytuł Laureata za zajęcie 15. miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka polskiego OLIMPUS Sesja wiuosenna.

Anna Ciosek z klasy 3 otrzymała tytuł Laureata za zajęcie 14. miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z geografii OLIMPUS Sesja wiosenna.