Rok szkolny 2014/2015

Dyplom dla Wiktorii Jakubskiej za zdobycie wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie plastycznym " Ach Świętokrzyskie Czaruje".

Dyplom dla Damiana Warota za aktywne uczestnictwo w akcji PRZYWRÓĆMY DZIECIOM UŚMIECH

Dyplom dla Marcina Bugajskiego za aktywne uczestnictwo w akcji PRZYWRÓĆMY DZIECIOM UŚMIECH

Dyplom dla Szczepana Kowalika za aktywne uczestnictwo w akcji PRZYWRÓĆMY DZIECIOM UŚMIECH

Szczepan Pośpiech z klasy III c zakwalifikował się do III etapu Konkursu Chemicznego.

Nagroda dla Dominiki Konarskiej za zdobycie tytułu laureatki konkursu " Europa oczami młodego turysty" .

Nagroda dla Gabrieli Żołowicz za zdobycie wyróznienia w  konkursie " Europa oczami młodego turysty"

Nagroda dla Justyny Pechty za zdobycie tytułu laureatki konkursu " Europa oczami młodego turysty".

Nagroda dla Bartłomieja Radwana za zdobycie tytułu laureata konkursu"Europa oczami młodego turysty".

Nagroda dla Puli Kowalik za zdobycie wyróżnienia w konkursie " Europa oczami młodego turysty".

Wyróżnienie dla Arkadiusza Kapusty w I Międzygminnym Konkursie Matematycznym " Zostań Pitagorasem" o Puchar Burmistrza Sędziszowa w kategorii szkół gimnazjalnych.

Podziękowanie dla Pana Andrzeja Radwana za przygotowanie uczniów do I Międzygminnego Konkursu Matematycznego " Zostań Pitagorasem" o Puchar Burmistrza Sędziszowa w kategorii szkół gimnazjalnych i pracę w Komisji Konkursowej.

Dyplom dla Gimnazjum Publicznego im. Romana Czerneckiego w Słupi za zajęcie IV miejsca w XI Międzygminnym Rambicie Matematyczno-Sportowym " GIMMAT 2015".

Podziękowanie dla pani Katarzyny Stępień za koordynowanie konkursu " Polej Wierszem" na rzecz Kampanii PAH " Studnia dla Południa".

Dyplom dla Arkadiusza Kapusty za zajęcie I miejsca w kategorii wiekowej powyżej 13 lat , w ogólnopolskim konkursie " Polej Wierszem " zorganizowanym przez PAH z okazji Światowego Dnia Wody.

Dyplom dla Marleny Łęckiej za zajęcie II miejsca w ogólnopolskim konkursie " Polej Wierszem" zorganizowanym przez PAH z okazji Światowego Dnia Wody.

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za zajęcie I miejsca w VI turnieju Gimnazjalnym w Piłce Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Szczekocinach.

Podziękowanie dla Klaudii Gębki za udział w III Międzygimnazjalnym Konkursie Piosenki Poetyckiej " Poezja tkana muzyką".

Podziękowanie dla Wiktorii Błaszczyk za udział w III Międzygimnazjalnym Konkursie Poetyckim " Poezja tkana muzyką".

Dyplom dla Zuzanny Kornobis za zajęcie III miejsca w konkursie na pracę literacką " Rodzina wspólną troską" zorganizowanym w ramach Świętokrzyskich Dni Profilaktyki

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za zajęcie I miejsca w " Mini Spartakiadzie Szkół Gimnazjalnych".

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za zajecie I miejsca w konkursie na piosenkę turystczną na XIV Rajdzie Szlakiem Kosynierów Szczekociny-Wywła-Słupia-Mosakorzew z okazji 221. rocznicy bitwy T. Kościuszki pod Szczekocinami i 660-lecia miasta Szczekociny.

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za zajęcie I miejsca w konkursie na strój z okresu Insurekcji Kościuszkowskiej.

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za udział w XIV Rajdzie Pieszym na Szlaku Kosynierów okolic Szczekocin - Wywła-Słupia-Moskorzew z okazji 221. rocznicy bitwy T.Kościuszki pod Szczekocinami i 660 - lecia miasta Szczekociny.

Dyplom dla Arkadiusza Kapusty z klasy II a zajęcie III miejsca w " Powiatowym Konkursie Wiedzy Poświęconym Insurekcji Kościuszkowskiej i Tadeuszowi Kościuszce".

Dyplom dla Anny Puto za udział w Powiatowym Konkursie Wiedzy Poświęconym Insurekcji i Tadeuszowi Kościuszce.

Polska Akcja Humanitarna serdecznie dziękuje Pani Zofii Stachurze za przeprowadzenie działań edukacyjnych oraz zbiórki pieniędzy na rzecz Kampanii PAH " Studnia dla Południa" w Gimnazjum Publicznym im. Romana Czerneckiego w Słupi.

Polska Akcja Humanitarna serdecznie dziękuje Pani Katarzynie Stępień za przeprowadzenie działań edukacyjnych oraz zbiórki pieniędzy na rzecz Kampanii PAH " Studnia dla Południa" w Gimnazjum Publicznym im. Romana Czerneckiego w Słupi.

Polska Akcja Humanitarna serdecznie dziękuje Dyrekcji i Nauczycielom Gimnazjum Publicznego im. Romana Czerneckiego w Słupi za przeprowadzenie działań edukacyjnych oraz zbiórki pieniędzy na rzecz Kampanii Polskiej Akcji Humanitarnej " Studnia dla Południa".

Certyfikat dla Gimnazjum Publicznego im. Romana Czerneckiego w Słupi za udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym Lepsza Szkoła - edycja 2014/2015

Wyróżnienie dla Bartłomieja Radwana ucznia Gimnazjum Publicznego im. Romana Czerneckiego w Słupi Jędrzejowskiej za udział w Powiatowym Konkursie Fotograficznym " Utrwal świat między Nidą a Pilicą "  III edycji " Moje spojrzenie na .."