Rok szkolny 2001/2002

Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej POROZUMIENIE BEZ BARIER przyznaje Annie Grabalskiej stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce.

Dyplom dla Sylwii Łukasik za zajęcie II miejsca w kategorii juniorki w XVI Turnieju Harcerzy Hufca Jędrzejów w Tenisie Stołowym.

Dyplom dla Gimnazjum za zajęcie V miejsca w eliminacjach powiatowych Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym.

Dyplom dla Sylwii Roli za zajęcie II miejsca w konkursie Regionalnym " Mnie ta ziemia od innych droższa..."

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za zajęcie I miejsca w konkursie " Czy znasz Szlak Kosynierów okolic Szczekocin".

Szczególne wyróżnienie dla Magdaleny Wrony w Konkursie Regionalno -Historycznym im. dr Arkadiusza Sokoła

" Historia mojej szkoły".

Dyplom uznania dla Sylwii Łukasik za zajęcie I miejsca oraz imponującą wiedzę o Polsce i Europie oraz udział w konkursie naukowym.

Dyplom uznania dla Anny Grabalskiej za zajęcie I miejsca za pomysłowość i oryginalność  plastycznego ujęcia rzeczywistości w konkursie " A to Polska właśnie".