Rok szkolny 2008/2009

Wyróżnienie dla Karoliny Koprowskiej w konkursie literackim " Przyroda moja miłość".

Wyróżnienie dla Arkadiusza Purskiego i Marcina Walochy w konkursie na prezentację multimedialną " Gimnazjalisto ! Wybierz zdrowe życie bez nałogów".

Dominik Puto otrzymał dyplom wyróżnienia za zajęcie 9-go miejsca w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym PINGWIN 2008 z historii na poziomie klasy 2 gimnazjum.

Angelika Gurgul otrzymała dyplom wyróżnienia za zajęcie 10 go miejsca w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym PINGWIN 2008 z chemii na poziomie klasy 3 gimnazjum.

Karolina Rogalska otrzymała dyplom wyróżnienia za zajęcie 9-go miejsca w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym PINGWIN 2008 z biologii na poziomie klasy 2 gimnazjum.

Karolina Koprowska otrzymała dyplom wyróżnienia za zajęcie 10-go miejsca w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym PINGWIN 2008 z historii na poziomie klasy 3 gimnazjum.

Dyplom dla Arkadiusza Purskiego za zajęcie V miejsca w finale IV Powiatowego Konkursu Informatycznego.

Dominik Puto laureatem ogólnopolskiego konkursu " Dyplomacja i sprawy międzynarodowe".

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za zajęcie II miejsca w VI miejsko- gminnym Rambicie Matematyczno -Sportowym " Gimmat " 2009.

Nagroda Dyrektora Biblioteki Miejskiej w Szczekocinach dla Radosława Wcisło za wiersz " Trudne pytanie " w IX Turnieju Jednego Wiersza "O Laur Wespazjana Kochowskiego".

Nagroda Dyrektora Biblioteki Miejskiej w Szczekocinach dla Karoliny Koprowskiej za wiersz " Nadzieja" w IX Turnieju Jednego Wiersza " O Laur Wespazjana Kochowskiego".

Nagroda Dyrektora Zespołu Szkół w Szczekocinach dla Justyny Tasak za wiersz " Marzenia" w IX Turnieju Jednego Wiersza " O laur Wespazjana Kochowskiego ".

Dyplom uznania dla Katarzyny Malec i Norberta Woźniczki w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym " Tęcza".

Dyplom dla Dawida Wierzbowskiego za udział w eliminacjach rejonowych konkursu recytatorskiego poezji ks. Jana Twardowskiego .

Dyplom dla Gimnazjum w Słupi za zajęcie I miejsca w konkursie " Pierwsza pomoc przedmedyczna".

Dyplom dla Marcina Walochy za zajęcie IX miejsca Międzyszkolnej Lidze Pływackiej SEZON 2008/2009.

Dominik Puto otrzymał dyplom laureata za zajęcie I miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z biologii OLIMPUS